Resort Belvedere (apartmány)

Hotel★★★★Vrsar, Istrie

Apartmány Resort Belvedere ve Vrsaru nabízejí ubytování v 16 pavilonech rozmístěných na mírném svahu se zahradou a výhledem na souostroví Vrsar. Pláž je vzdálena pouhých 20–200 m a pěší procházkou se dostanete do centra tohoto starobylého istrijského městečka. K dispozici jsou venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkami, miniclub pro děti a půjčovna kol.nnResort je vhodný zejména pro rodiny s dětmi i aktivní turisty – v okolí lze využít tenisové kurty, minigolf, volejbal, basketbal a vodní sporty. WiFi a parkování jsou zdarma. Stravování je ve vlastní režii s možností dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze formou bufetu.

Resort Belvedere (apartmány)
2 572 / 3 noci
Více info

Přes partnera České Kormidlo

Resort Belvedere 117-124, Vrsar→ mapa
Cyklistická vybavenostPůjčovna kol
VybaveníBazén (venkovní)|Fitness / posilovna
Vybavenost pokoje a službyParkování zdarma|Klimatizace|TV v pokoji|Terasa / balkón

Popis

O apartmánech Resort Belvedere ve Vrsaru

Apartmány Resort Belvedere ve Vrsaru se rozkládají na mírném svahu se zahradou a výhledem na souostroví Vrsar v západní části Istrie. Resort sestává z 16 pavilonů s celkem 134 pokoji a 176 apartmány. Pláž je vzdálena cca 20–200 m dle polohy apartmánu, do centra Vrsaru se dostanete pěšky. Vrsar leží přibližně 11 km od Poreče.

Pokoje a apartmány

  • Studio 3 – cca 40 m², 2 oddělená lůžka, obývací pokoj, kuchyňský kout, klimatizace, SAT TV, telefon, fén, trezor, WiFi; přistýlka formou rozkládacího křesla (max. 3 osoby)
  • Apartmán pro 3 osoby – cca 30–38 m², oddělená ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s přistýlkou, kuchyňský kout, klimatizace, fén, SAT TV, telefon, trezor, WiFi, balkon; umístěn v 1. řadě u moře
  • Apartmán Standard pro 4 osoby – cca 30–38 m², oddělená ložnice se 2 jednolůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, klimatizace, fén, SAT TV, trezor, WiFi, telefon, balkon
  • Apartmán pro 4 osoby – cca 45–51 m², oddělená ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, klimatizace, fén, SAT TV, trezor, WiFi, balkon
  • Apartmán pro 5 osob – cca 45–55 m², 2 oddělené ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, klimatizace, fén, SAT TV, trezor, WiFi, balkon

Stravování

Základní pobyt je ve vlastní režii. V kalkulaci lze dokoupit snídaně, večeře nebo polopenzi – vše formou bufetu. Nápoje k večeřím nejsou v ceně zahrnuty. V resortu se nachází restaurace a bar.

Pro rodiny s dětmi

  • Miniclub pro děti od 4 do 11 let
  • Dětský venkovní bazén se skluzavkami
  • Venkovní dětské hřiště zdarma
  • Večerní programy pro děti (mini disco, mini cabaret aj.)
  • Dětská postýlka na vyžádání zdarma

Sport a okolí

  • Vodní sporty na pláži
  • Půjčovna kol, cyklistika v okolí
  • Tenis, minigolf, volejbal, basketbal v nedalekém sportovním centru Porto Sole Campsite
  • Jízda na koni, potápění, paragliding v okolí Vrsaru
  • Večery s živou hudbou

Služby resortu

  • Venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (omezená dostupnost)
  • Fitness centrum (ve vedlejším hotelu Pineta)
  • Recepce, WiFi zdarma, parkování zdarma (omezená kapacita)
  • Pláž cca 20–200 m – oblázky, kameny a betonové plochy; sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek

Cyklistická vybavenost

  • Půjčovna kol

Vybavení

  • Bazén (venkovní)
  • Fitness / posilovna

Stravování

  • Restaurace
  • Švédský stůl / bufet
  • Bar / lobby bar

Vybavenost pokoje a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • TV v pokoji
  • Terasa / balkón
  • Trezor
  • Fén
  • Kuchyňka

Hosté a dostupnost

  • Dětský koutek
  • Dětská postýlka
  • Dětský bazén
  • Animační program
  • Rodinné pokoje

Sport & aktivity

  • Tenis
  • Volejbal
  • Minigolf
  • Kajak / paddleboard
  • Jízda na koni

Poloha ubytování

  • U moře
  • V přírodě

Typ pokoje / apartmánu

  • Apartmán
  • Pokoj s obývacím koutem

Fotogalerie

Mapa lokace

Načítám mapu...

Resort Belvedere 117-124, Vrsar

Zpět na výpis
2 572 / 3 noci

Přes České Kormidlo

Více info