Okolí Berchtesgadenu a Salzburg
Hotel v okolí Berchtesgadenu nabízí ubytování na jednu noc se snídaní jako součást 2denního poznávacího zájezdu do Německa a Rakouska. Poloha v bavorské horské oblasti umožňuje pohodlný přístup k hlavním atrakcím regionu – Orlímu hnízdu, jezeru Königssee a solným dolům.
Zájezd zahrnuje rovněž prohlídku Salzburgu s průvodcem. Součástí ceny je doprava autobusem tam a zpět, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku. Vstupy do památek nejsou zahrnuty v ceně.

Popis
O hotelu v okolí Berchtesgadenu v Bavorsku
Hotel v okolí Berchtesgadenu slouží jako základna pro 2denní poznávací zájezd do Německa a Rakouska. Ubytování zahrnuje jednu noc s vlastním sociálním zařízením a snídaní. Zájezd je organizován s průvodcem a dopravou autobusem z České republiky.
Pokoje
- Pokoje s vlastním sociálním zařízením
- Snídaně v ceně ubytování
- Možnost příplatku za jednolůžkový pokoj (900 Kč/noc)
Stravování
Ubytování zahrnuje snídani. Ostatní stravování není součástí ceny zájezdu.
Okolí a aktivity
Hotel se nachází v horské oblasti Berchtesgadenska, v blízkosti hlavních turistických cílů regionu:
- Orlí hnízdo (Kehlsteinhaus) – historické horské útočiště s výtahem přímo k domu
- Jezero Königssee – jedno z nejprůzračnějších jezer v Evropě, hloubka až 180 m, vyhlídkové plavby elektrolodí
- Ostrov sv. Bartoloměje s kostelem ze 12. století a výhledem na horu Watzmann
- Solné doly Berchtesgaden – prohlídka s jízdou vláčkem, skluzavkami a plavbou po podzemním jezeře
- Salzburg – Mozartovo rodné město, zámek Mirabell, Mozartův rodný dům, Dóm, pevnost Hohensalzburg
Orientační vstupné: Orlí hnízdo cca 30 € (dítě do 14 let cca 15 €), solné doly 23 € (dítě 12 €), plavba lodí cca 21 € (dítě cca 12 €), Hohensalzburg 18 €, Mozartův rodný dům 15 €.
Stravování
- Snídaně
Poloha ubytování
- Horská oblast
Fotogalerie
Mapa lokace
Berchtesgaden, Berchtesgaden
Přes České Kormidlo
