Hotel Villa Caterina

Hotel★★★Rimini, Emilia Romagna

Hotel Villa Caterina v Rimini je tříhvězdičkový hotel s plnou penzí, který se nachází nedaleko centra italského letoviska a přibližně 150 m od písečné pláže. Hosté ocení dostupnost restaurace, baru, terasy, zahrady i konferenční místnosti. WiFi je zdarma v celém hotelu.

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje ve dvou kategoriích – Economy a Standard s možností přistýlek – vhodné pro páry i rodiny. V okolí se nachází řada zábavních parků, aquapark i historické památky. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek.

Hotel Villa Caterina
7 253 / 3 noci
Více info

Přes partnera České Kormidlo

Viale Cirene 21, 47900, Rimini→ mapa
Vybavenost pokoje a službyKlimatizace|TV v pokoji|Výtah|Terasa / balkón

Popis

O hotelu Villa Caterina v Rimini

Hotel Villa Caterina*** se nachází v blízkosti centra Rimini, kousek od parku Renzi a přibližně 150 m od širokého písečného pobřeží. Hotel disponuje celkem 34 pokoji ve 2 patrech a nabízí stravování formou plné penze. K dispozici jsou: recepce, bar, restaurace, terasa, zahrada, výtah, konferenční místnost, úschovna zavazadel a společenská místnost s TV. WiFi připojení je zdarma v celém hotelu. Soukromé venkovní parkoviště se nachází cca 150 m od hotelu a lze jej využít za poplatek (omezená kapacita, nelze předem rezervovat).

Pokoje

Hotel nabízí dva typy pokojů:

  • Dvoulůžkové pokoje Economy – vlastní sociální zařízení, fén, telefon, TV, WiFi, trezor. Klimatizace za poplatek 10 €/den. Některé pokoje s balkonem (nelze rezervovat). Možné i jako jednolůžkové.
  • Dvoulůžkové pokoje Standard – vlastní sociální zařízení, fén, telefon, TV, WiFi, trezor. Klimatizace za poplatek 10 €/den. Možnost až 2 přistýlek (formou patrové postele).

Stravování

Stravování je zajištěno formou plné penze. Snídaně se podávají formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované – výběr z menu o 3 chodech. Na uvítanou hosté obdrží welcome drink. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Pro rodiny

  • Děti do 4,99 let spí zdarma na lůžku s rodiči nebo v půjčené dětské postýlce (za poplatek 10 €/noc).
  • Dětská židlička na vyžádání zdarma.
  • Starší děti na přistýlce za zvýhodněnou cenu.
  • Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 20 €/pobyt (nutno rezervovat předem).

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu. Na pláži je k dispozici plážový servis (1× slunečník a 2× lehátko) za poplatek cca 25 €/servis.

Okolí a aktivity

Rimini nabízí 15 km dlouhé pláže, rušné centrum s obchody, bary a restauracemi a bohatý noční život. V okolí se nachází:

  • Zábavní park Mirabilandia (cca 50 km)
  • Aquapark Aquafan a delfinárium
  • San Marino (cca 25 km)
  • Cattolica Aquarium (cca 25 km)
  • Bologna – hlavní město regionu (cca 115 km)
  • Ferrara s historickým centrem (cca 160 km)

Stravování

  • Plná penze
  • Restaurace
  • Švédský stůl / bufet
  • Bar / lobby bar

Vybavenost pokoje a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • TV v pokoji
  • Výtah
  • Terasa / balkón
  • Trezor
  • Fén
  • Úschovna zavazadel
  • Konferenční prostory

Hosté a dostupnost

  • Zvířata povolena
  • Rodinné pokoje
  • Dětská postýlka

Poloha ubytování

  • U moře
  • Centrum města

Fotogalerie

Mapa lokace

Načítám mapu...

Viale Cirene 21, 47900, Rimini

Zpět na výpis
7 253 / 3 noci

Přes České Kormidlo

Více info