Hotel Imperial Beach

Hotel★★★★Rivabella di Rimini, Emilia Romagna

Hotel Imperial Beach **** se nachází přímo na písečné pláži v italském letovisku Rivabella di Rimini v regionu Emilia Romagna. Čtyřhvězdičkový hotel s klimatizovanými pokoji s balkonem je ideální volbou pro rodinnou dovolenou u moře.

Strava je formou light all inclusive s nápoji k jídlu i na baru. V ceně je plážový servis a animační programy. Až 2 děti do 17,99 let mají na přistýlce ubytování zdarma. Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek.

Hotel Imperial Beach
11 999 / 7 nocí
Více info

Přes partnera České Kormidlo

Vybavenost pokoje a službyKlimatizace|TV v pokoji|Výtah|Terasa / balkón

Popis

O hotelu Imperial Beach v Rivabella di Rimini

Hotel Imperial Beach **** se nachází přímo na písečné pláži v italském letovisku Rivabella di Rimini v regionu Emilia Romagna. Hotel stojí v první řadě u moře, nedaleko historického centra města Rimini. V okolí je spousta vodních sportů, zábavních parků (Mirabilandia, Aquafan, Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium) a historických památek.

Pokoje

K dispozici jsou:

  • Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlky formou palandy)
  • Dvoulůžkové pokoje (max. 2 dospělí + 1 dítě do 2,99 let)

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, manželskou postel, SAT/TV, telefon, fén, trezor, WiFi, klimatizaci a balkon.

Stravování

Strava je formou light all inclusive:

  • Snídaně formou sladkého i slaného bufetu
  • Obědy a večeře jako výběr z menu o 2 chodech s bufetem předkrmů a dezertů
  • 1× týdně večeře „Serata Romagnola“ s místními specialitami
  • Nápoje k jídlu zdarma (alkoholické i nealkoholické)
  • All inclusive nápoje na baru (nealkoholické + čepované pivo) od 10.00 do 24.00 hod.
  • Bezlepková strava na vyžádání za příplatek

Pro rodiny

Až 2 děti do 17,99 let na přistýlce zdarma, dítě do 2,99 let bez lůžka zdarma. K dispozici jsou animační programy pro děti i dospělé a dětská postýlka za poplatek.

Pláž a aktivity

Hotel stojí přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. V ceně je plážový servis (1× slunečník a 2× lehátka na pokoj). Rimini je proslulé upravenými plážemi s kamennými vlnolamy. K dispozici jsou vodní sporty, půjčovna kol a možnost výletů do okolí – San Marino (cca 20 km), Ravenna, zábavní parky Mirabilandia, Aquafan, Oltremare.

Další služby

Hotel disponuje recepcí, výtahem, restaurací s terasou a výhledem na moře. Hotelové parkoviště za poplatek cca 15 €/auto/den (lze rezervovat na SPZ). Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 15 €/den. WiFi v celém hotelu zdarma.

Stravování

  • All inclusive
  • Restaurace
  • Švédský stůl / bufet
  • Bar / lobby bar
  • Letní zahrádka
  • Bezlepková strava

Vybavenost pokoje a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • TV v pokoji
  • Výtah
  • Terasa / balkón
  • Trezor
  • Fén

Hosté a dostupnost

  • Zvířata povolena
  • Rodinné pokoje
  • Dětská postýlka
  • Animační program

Sport & aktivity

  • Kajak / paddleboard

Poloha ubytování

  • U moře

Fotogalerie

Mapa lokace

Načítám mapu...
Zpět na výpis
11 999 / 7 nocí

Přes České Kormidlo

Více info