Hotel Boite & Residence Corte s polopenzí

Hotel★★★★Borca di Cadore, Cortina d'Ampezzo

Hotel Boite & Residence Corte v Borca di Cadore se nachází v údolí Boite v italských Dolomitech, přibližně 17 km od lyžařského střediska Cortina d'Ampezzo. Ubytování nabízí pokoje pro 1–4 osoby s vlastním sociálním zařízením, balkonem, SAT/TV a WiFi připojením zdarma.

Hosté mají k dispozici stravování formou polopenze, parkování u hotelu zdarma a wellness centrum za poplatek (turecké lázně, sauny, vířivka, Kneippův chodník). Lyžařská oblast Cortina d'Ampezzo nabízí 140 km sjezdovek, snowrafting i funpark pro snowboardisty. Vhodné pro rodiny s dětmi, dítě do 11,99 let na přistýlce má slevu.

Hotel Boite & Residence Corte s polopenzí
8 815 / 3 noci
Více info

Přes partnera České Kormidlo

VybaveníWellness centrum|Sauna|Vířivka / Jacuzzi
Vybavenost pokoje a službyParkování zdarma|TV v pokoji|Výtah|Terasa / balkón

Popis

O hotelu Boite & Residence Corte v Borca di Cadore

Hotel Boite & Residence Corte se nachází v údolí Boite v italských Dolomitech, cca 17 km od lyžařského areálu Cortina d’Ampezzo. Centrum města s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno přibližně 2,5 km. Ubytování kombinuje hotel a apartmánovou residenci a je vhodné pro pobyt v klidném prostředí mezi horami.

Pokoje

K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje Classic a dvoulůžkové pokoje Classic s možností až 2 přistýlek (formou palandy, vhodné pro max. 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let).

  • vlastní sociální zařízení a fén
  • balkon
  • SAT/TV
  • rychlovarná konvice
  • mini lednička (konzumace za poplatek)
  • WiFi připojení

Stravování

Stravování je formou polopenze – snídaně formou bufetu a večeře formou menu o 3 chodech. K večeřím je k dispozici voda, další nápoje za poplatek. Štědrovečerní a novoroční večeře 24. 12. je zahrnuta v ceně. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Wellness & relaxace

Wellness centrum se nachází cca 300 m od budovy hotelu a je k dispozici za poplatek. Disponuje tureckými lázněmi, finskou saunou, infrasaunou, zážitkovými sprchami, vířivkou, Kneippovým chodníkem a soláriem. Za poplatek lze využít také masáže.

Pro rodiny

Dítě do 11,99 let na přistýlce má zvýhodněnou cenu. Dětská postýlka je k dispozici za poplatek, dětská židlička zdarma na vyžádání. Hotel nabízí možnost hlídání dětí za poplatek.

Vybavení hotelu a služby

  • recepce s nepřetržitým provozem
  • restaurace, bar, společenská místnost s TV
  • výtah, terasa, zahrada
  • lyžárna
  • parkování u hotelu zdarma
  • WiFi v celém hotelu zdarma
  • platba kartou Visa, MasterCard, EC card/Maestro
  • domácí mazlíčci povoleni za poplatek (na vyžádání)

Okolí a aktivity

Lyžařské středisko Cortina d’Ampezzo nabízí 140 km sjezdovek ve třech vzájemně propojených areálech – Tofana, Faloria a Cristallo. Mezi atrakce patří jízda Taxibobem na olympijské bobové dráze, snowrafting v nafukovacích raftech a Funpark na Faloria pro snowboardisty s jumpy, raily i U-rampou. Pro rodiny je k dispozici dětský park s péčí o děti od tří měsíců.

Vybavení

  • Wellness centrum
  • Sauna
  • Vířivka / Jacuzzi
  • Infrasauna
  • Solárium

Stravování

  • Polopenze
  • Restaurace
  • Švédský stůl / bufet
  • Bar / lobby bar

Vybavenost pokoje a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • TV v pokoji
  • Výtah
  • Terasa / balkón
  • Platba kartou
  • Recepce 24h
  • Fén

Hosté a dostupnost

  • Zvířata povolena
  • Rodinné pokoje
  • Dětská postýlka

Sport & aktivity

  • Lyžování
  • Lanovka v okolí

Wellness & léčebné procedury

  • Masáže
  • Solárium

Poloha ubytování

  • Horská oblast

Fotogalerie

Mapa lokace

Načítám mapu...
Zpět na výpis
8 815 / 3 noci

Přes České Kormidlo

Více info