Jízdní kola Scott

Firma Scott produkuje již dlouhá léta jedny z nejlepších kol. Specializuje se na výrobu horských a silničních kol. Firma Scott využívá nejnovější technologie při výrobě rámů a dalších komponentů. Díky tomu jsou kola jedněmi z nejlehčích na světě.

Pokud navštívíte autorizované servisy a prodejny kol Scott, budete si moci jednotlivé modely vyzkoušet na místě. V autorizovaných servisech Scott budete mít zdarma garanční servis kola. I po skončení záruky budete moci využít kvalitních servisových služeb. Servisní místa jsou v České republice v Praze a Mostu. Kola Scott zakoupíte v autorizovaných prodejnách za nejnižší cenu na trhu.

Na prodejnách najdete pevná MTB kola, celoodpružená MTB kola, trekingová kola, dámská kola, dětská kola, silniční kola, streetová kola a mnoho dalších komponentů. Na oficiálních stránkách si můžete všechna kola prohlédnout a také zde najdete jejich přesné osazení. Na všechna kola Scott se používají pouze ty nejlepší komponenty od firem Shimano, Sram a dalších. Mnoho komponentů si firma produkuje sama. Všechna kola na servisech jsou kvalitně seřízena, aby mohla plnit svůj hlavní účel. Každé kole se vyrábí ve všech velikostech, díky čemuž jsou uspokojeni všichni uživatelé či potenciální zákazníci.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Značky kol a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.