Jízdní kola Olpran

Značka Olpran se specializuje na výrobu jízdních kol. Značky byla založena v roce 1991. Od roku 1993 se specializuje na jízdní kola. Firma se řadí mezi první místa mezi prodejci jízdních kol v České republice.

Olpran se od roku 1999 specializuje na prodej jízdních kol pomocí sítí supermarketů. Díky těmto sítím firma prodá nejvíce kol z firem sídlících v České republice. Od roku 2003 se firma specializuje také na prodej vyšších tříd jízdních kol. Spolupracuje i s profesionálními závodníky. Od roku 2005 je výroba soustředěna v Hořicích, kde je údajně jedno z nejmodernějších center na výrobu kol. Firma se rozhodla také expandovat do jiných zemí jako jsou Slovensko a Slovinsko.

Všechny další potřebné informace najdete na oficiálních internetových stránkách společnosti. Zde si můžete přečíst všechny informace o firmě a jejich aktivitě. Firma se prezentuje jako jeden z největších prodejců kol v České republice a také podle průzkumu tuto značku zná nejvíce lidí. Jejich nejlépe vybavená kola spadají do cenové relace asi 10 tisíc korun.

U jiných značek máte za tuto cenu třeba jeden komponent. Zde si každý může vyvodit úroveň zpracování kol a jejich jízdní vlastnosti.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levná kola a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.